Autosklo - prodej, opravy a výměny v Brně, Olomouci, Hradci Králové, Pardubicích, Šumperku, Zlíně a Znojmě

novinka-img-1402105827.jpg

TÓNOVÁNÍ SKEL A AUTOFÓLIE

Tónování autoskel pokovením

Tato technologie je založena na nanesení slabé vrstvy titanu na povrch autoskla. K vytvrzení dojde ve speciální peci. Úprava nijak nesnižuje deformační vlastnosti skla. Vzhledem k tomu, že je nutné k tónování skla demontovat, trvá tato úprava vozidla 1-2 dny a ceny se pohybují od 4.000,-Kč do 9.000,-Kč dle typu vozidla.


Výhody tónování autoskel pokovením:

 • SNÍŽENÍ TEPLOTY INTERIÉRU VOZIDLA
 • ZABRÁNĚNÍ PRŮNIKU UV ZÁŘENÍ
 • ZVÝŠENÍ POCITU SOUKROMÍ
 • CELKOVÉ ZVÝŠENÍ KOMFORTU CESTOVÁNÍ

Autofólie

3M Jednou z dalších činností, které ve firmě AUTOSKLO ROGER již řadu let provádíme, je také instalace protislunečních fólií na skla. Automobilové fólie 3M , které při instalaci používáme, jsou homologované, vysoce kvalitní polyesterové filmy, které zvyšují komfort cestování. Nabízíme je v několika odstínech. Fólie 3M odblokují až 99% škodlivých UV paprsků. Stálobarevné autofólie 3M redukují horko uvnitř vozu a snižují oslnění sluncem a světly protijedoucích vozidel, což přispívá k bezpečnosti řízení. Jsou odolné a trvanlivé. Díky ochranné vrstvě proti oděru zůstávají dlouhou dobu vysoce funkční. Po definitivním vyschnutí podkladu se fólie 3M ošetřuje běžným způsobem, po předchozím důkladném navlhčení. Je možné používat chemické prostředky, které jsou určeny k mytí oken, gumovou stěrku apod. Při čištění a mytí je potřeba se vyvarovat ostrých předmětů a čištění nasucho, což může vést k poškrábání fólie a tím ke změně jejich vlastností. Instalace fólií se provádí bez demontáže skel a čalounění vozidla, takže práce na vozidle trvá 4-6 hodin a ceny se pohybují od 4.000,-Kč do 6.000,-Kč dle typu vozidla.


Výhody instalace protislunečních fólií:

 • SNÍŽENÍ TEPLOTY INTERIÉRU VOZIDLA
 • ZABRÁNĚNÍ PRŮNIKU UV ZÁŘENÍ
 • ZVÝŠENÍ POCITU SOUKROMÍ
 • NAINSTALOVANÝ FILM JE VELMI ODOLNÝ PROTI TLAKU ZVENČÍ A ÚDERŮM
 • SNÍŽENÍ RIZIKA ÚRAZU STŘEPINAMI PŘI NEHODÁCH
 • CELKOVÉ ZVÝŠENÍ KOMFORTU CESTOVÁNÍ

K natónovanému automobilu obdržíte:
 • PRŮKAZ OSVĚDČENÍ O INSTALACI s modelem, VIN a SPZ Vašeho automobilu, na kterém byl film 3M aplikován, včetně použitého materiálu a odstínů zatmavení. Toto osvědčení nahrazuje zápis do TP vozidla, má mezinárodní platnost v EU a bylo schváleno ministerstvem dopravy a spojů ČR předpisem EHK č. 43, resp. směrnici 92/22/EHS., který říká, že celková propustnost světla čelního skla nesmí být nižší než 75 % a celková propustnost světla předních bočních skel nesmí být nižší než 70 %.
 • Na skla Vašeho vozidla s nainstalovaným filmem nalepíme HOMOLOGAČNÍ ŠTÍTKY, které jsou nedílnou součástí shora uvedeného osvědčení. Toto všechno je nutné jako doklad legálnosti instalace filmu 3M při případných technických a silničních kontrolách, nebo při výjezdu do zahraničí. Tyto dokumenty musí být v tuzemsku i v zahraničí respektovány a není proti tomuto způsobu aplikace filmu 3M na skla automobilů odvolání.

Copyright © Autosklo Roger, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.

Designed by ABNORMIS design, Powered by ESENCIA