Autosklo - prodej, opravy a výměny v Brně, Olomouci, Hradci Králové, Pardubicích, Šumperku, Zlíně a Znojmě

novinka-img-1402105827.jpg

O firmě

výměna autosklaSpolečnost AUTOSKLO ROGER díky kvalitě a rychlosti prováděných služeb zaujala během svého působení v oboru významnou pozici na českém trhu a velice úzce spolupracuje jako smluvní partner se všemi renomovanými pojišťovnami (Allianz pojišťovna,a.s. - www.allianz.cz, Česká podnikatelská pojišťovna a.s. - www.cpp.cz, Česká pojišťovna a.s. - www.ceskapojistovna.cz, ČSOB Pojišťovna, a.s. - www.csobpoj.cz, Generali pojišťovna a.s. - www.generali.cz, Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s. - www.hvp.cz, Kooperativa pojišťovna a.s. - www.koop.cz, DIRECT pojišťovna, a.s. - www.direct.cz, Uniqa pojišťovna a.s. - www.uniqa.cz). To umožňuje zákazníkům firmy AUTOSKLO ROGER, u pojistných událostí poškozených čelních skel, nechat si vyměnit sklo bez návštěvy pojišťovny a při splnění pojistných podmínek i zcela zdarma.

výměna autosklaV provozovnách firmy jsou prováděny výměny a opravy skel nejen na osobních vozidlech, ale i na nákladních vozidlech a autobusech, takže firma spolupracuje s mnoha autodopravci, cestovními kancelářemi, stavebními firmami atd. Společnost AUTOSKLO ROGER také provádí na přání výměny a opravy skel přímo u zákazníka a po pracovní době a o víkendech je vždy služba na mobilním telefonu. Jelikož hlavním krédem firmy je kvalita služeb a zboží ve spojitosti s rychlostí jejich dodání, tak i největšími dodavateli jsou jedni z nejvýznamnějších světových a evropských výrobců skel a lepidel jako Saint-Gobain Sekurit, AGC Automotive Replacement Glass, Pilkington, Guardian, Teroson, Sika atd. Z těchto důvodů pak také firma AUTOSKLO ROGER dodává zboží do mnoha značkových, autorizovaných servisů a firem zabývajících se autoopravárenstvím a mezi zákazníky patří plno významných společností a státních institucí.

výměna autosklaMezi další činnosti, které firma AUTOSKLO ROGER provádí pro zvýšení komfortu cestování jsou montáže střešních oken, instalace protislunečních fólií a tónování skel. Z oblasti zabezpečení vozidel je to bezpečnostní kódování skel. Na provozovnách ve Zlíně a Olomouci pak nabízí zákazníkům veškeré služby pneuservisu.

Copyright © Autosklo Roger, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.

Designed by ABNORMIS design, Powered by ESENCIA